UBT
PDF Printoni E-mail

Vizitė e Kryeministrit nė "Universiteti Bujqėsor i Tiranės". Inagurimi i Godinės sė Re "Fakulteti i Ekonomisė dhe Agrobiznes"

 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

 

WEBMASTER:: Fabjan Lashi::
Ndihmuan:: Xhoni Gero - Blenard Spaho::