UBT
PDF Printoni E-mail
  1. DEPARTAMENTI I LENDEVE MORFOFUNKSIONALE.
  2. Nr

    Emër    Mbiemër

    Detyra

    Titulli

    1

    Pëllumb ZALLA

    Shef departamenti

    Prof.as

    2

    Sokol DURO

     

    Prof.as

    3

    Vasilika DINI

     

    Prof.as

    4

    Doriana BEQIRAJ

     

    Dr

    5

    Albana MUNGA

     

    Dr

    6

    Kastriot BELEGU

     

    Prof.as

    7

    Egon ANDONI

     

    Msc

    8

    Enkeleda OZUNI

     

    Msc

    9

    Dashamir XHAXHIU

     

    Pro

    10

    Gerald MUCA

     

    Msc

    11

    Lefter KLIMI

     

    Prof

    12

    Pranvera Buda

     

    Specialiste

    13

    Paulin Shoshi

     

    Specialist

    14

    Edi Dule

     

    Specialist

    15

    Vjollca Zere

    Kontratë

    Specialiste

  1. DEPARTAMENTI I SHENDETIT PUBLIK VETERINAR. 

Nr

Emër    Mbiemër

Detyra

Titulli

1

Xhelil KOLECI

 

Prof.as

2

Bizena BIJO

 

Prof.

3

Kristaq BERXHOLI

 

Prof

4

Zace MALAJ

 

Prof

5

Pranvera ÇABELI

 

Prof

6

Natale SHOSHI

 

Prof.as

7

Ilirian KUMBE

 

Prof.as

8

Fatmira SHEHU

 

Dr

9

Tana SHTYLLA

 

Dr

10

Dritan LAÇI

 

Dr

11

Ruzhdi KEÇI

 

Dr

12

Kastriot KORRO

 

Dr

13

Bejo BIZHGA

 

Dr

14

Dardan SHEHDULA

 

Dr

15

Fejzo SELAMI

 

Dr


  1. DEPARTAMENTI I LENDEVE KLINIKE

Nr

Emër    Mbiemër

Detyra

Titulli

1

Vangjel CERONI

 

Prof.

2

Dhimiter RAPTI

 

Prof.

3

Paskal GJINO

 

Prof

4

Luljeta DHASKALI

 

Prof

5

Luigj TURMALAJ

 

Prof.as

6

Rezart POSTOLI

 

Prof.as

7

Ilir KUSI

 

Dr

8

Bledar BEJLERI

 

Dr

9

Gerta DHAMO

 

Dr

10

Haxhi ALLMUCA

 

Dr

11

Erinda LIKA

 

Dr

12

Elenica DIMCO

 

Dr

13

Eglantina XHEMOLLARI

 

Msc

14

Enstela SHUKULLARI

 

Msc

15

Ilirian BAKIASI

 

Dr

16

Jetmira ABESHI

 

Dr

17

Rexhep Bajrami

 

Dr

18

Gezim Sula

 

Specialist

19

Perparim Xhemollari

 

Specialist

20

Simon Bizhga

 

Specialist

21

Alketa Qoku

 

Specialiste

  1. DEPARTAMENTI I ANGLISHTES.
  2. Nr

    Emër    Mbiemër

    Detyra

    Titulli

    1

    Rajmonda NOVAKU

    Shefi Dep

    Doc

    2

    Alfred ÇAUSHI

     

    Doc

    3

    Arjana NEPRAVISHTA

     

    Doc

    4

    Manjola SALLA

     

    MSc

    5

    Luljeta MINE

     

    MSc

    6

    Esmeralda SOTIRI

     

    MSc

    7

    Arjan SHUMELI

     

    Doc

    8

    Elsa ZELA

     

    MSc

    9

    Jolanda XHEMALI

    Kontratë

    Doc

  1. ADMINISTRATA

Nr

Emër    Mbiemër

Detyra

Titulli

1

Astrit Spahiu  Kancelar  

2

Marsela Cupi  Sekretare  

3

Alkineda Maci  ZOIS  

4

Goxhaj Sanije

 Financiere
 

WEBMASTER:: Fabjan Lashi::
Ndihmuan:: Xhoni Gero - Blenard Spaho::