Mbahet Ceremonia e Hapjes së Kampionatit të Parë Kombëtar Universitar të Volejbollit për Meshkuj

Registrations are closed
Qindra studentë u bënë pjesë e këtyre emocioneve ku duket se konkurenca do të jetë e fortë.

Presidenti i FSHSU Z. Besnik Veliu në  fjalën e tij theksoi rëndësinë e sportit universitar dhe e cilësoi si një urë lidhëse dhe mënyrën më të mirë për spikatjen e talenteve në sportin profesionist.

UBT i uron suksese studentëve të tij që janë: Mateo Arbana, Ergys Aga, Ergis Murto, Leandro Ndoj, Rei Merkaj, Kristi Mezini, Ledio Dedaj, Endri Çelmeta, Fabian Sula, Elvi Ibi, Armand Zefi, Renis Rexhepi. 
Date & Time
Wednesday
May 24, 2023
8:00 AM 4:00 PM Europe/Paris
Location

Universiteti Bujqësor i Tiranës

Agricultural University of Tirana
Rruga Paisi Vodica
Tirana 1025
Albania
--Universiteti Bujqësor i Tiranës--
Get the direction
Organizer

Universiteti Bujqësor i Tiranës

--Universiteti Bujqësor i Tiranës--
SHARE

Find out what people see and say about this event, and join the conversation.